Switch S5750E-28X-SI

SWITCH5750E

  Specificatii tehnice
Management 1 port consola
Porturi 24 x 10/100/1000base-T + 4 x 10GbE (SFP+)
Capacitate 128Gbps
Rata transfer 96Mpps
Adresa MAC 19K
Jumbo frame 9K
ACL 1k
Queues per port 8
VLAN 4K
Route Table
IPv4 / IPv6 shared
128 / 128
Dimensiuni 443mm x 44mm x 220mm
Greutate 2,42 kg
Tensiune alimentare 100~240VAC 50~60Hz
Consum putere 23W
Standarde CE / RoHS

Fisa tehnica

Switch S4600-10P-SI

switchs4600

  Specificatii tehnice
Porturi 8 x 10/100/1000base-T + 2 x 100/1000base-X (SFP)
Capacitate 20Gbps
Rata transfer 14.88Mpps
Adresa MAC 8K
Jumbo frame 10K
ACL 1408
Queues per port 8
VLAN 4K
Dimensiuni 250mm x 180mm x 43.6mm
Greutate 1,1 kg
Tensiune alimentare 100~240VAC 50~60Hz
Consum putere 20W
Standarde CE / RoHS

Fisa tehnica

Switch Ethernet 5 sau 8 porturi

MST 3105SR & MST 3108SR

s5 s8

  Descrierea produsului
  MST 3105SR(MST 3108SR) Full Duplex Ethernet Switch este un switch cu 5 porturi (sau 8 porturi), care ofera conectare directa la reteaua locala a calculatoarelor.
MST 3105SR si MST 3108SR utilizeaza chipset Realtek Ethernet avansat asigurand astfel o conexiune la Internet stabila si de mare viteza.
Principalele avantaje sunt instalarea usoara si pretul de exploatare redus, atat pentru companii cat si pentru utilizatorul casnic.

Toate produsele MST sunt in conformitate cu standardele ISO9001. Switch-urile MST 3105SR si MST 3108SR sunt in conformitate cu sectiunea 15 a regulamentului FCC si cu specificatiile CE.

  Caracteristici
  • In conformitate cu standardele IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-Tx
  • 5 porturi 10M/100M cu autodetectie Half/Full duplex
  • Compatibil cu arhitectura Store & Forward
  • Supports TP interface Auto MDIX function for auto TX/RX swap
  • Compatibil cu Green Ethernet
  Utilizare
  • Acces rapid la internet
  • Video-On-Demand
  • Telecomunicatii
  • Invatamant la distanta
  • Work-at-Home
  • E-Commert
  • Retele VPN
  • Video conferinta
  Specificatii
Rata transfer date
10Mbps si 100Mbps
Protocol
IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control
Conectori
5 x RJ-45 (8 x RJ-45)
Consum putere
1.0 W (2.0 W)
Dimensiuni
110mm x 68mm x 27mm (159mm x 79mm x 27mm)
Net Weight (app.)
118 g (175 g)
Temperatura de functionare
0°C ~ 40°C
Umiditate
5 % ~ 95 % (fara-condens)
Temperatura de depozitare
0°C ~ 70°C
Reglementari
FCC part 15 Class B, CE

Mediaconvertor MST 1200 S

m1200

  Caracteristici
  • 1 port 10/100M RJ-45
  • 1 port 100Base-Fx, Single Mode (Multi Mode disponibil la comanda)
  • Alimentare de la un alimentator extern
  • La alegere conectori SC, ST sau LC pentru Single Mode
  • Suporta pachete de date de pana la 1536 bytes
  • RoHS Compliance
  •   Specificatii tehnice
    Standard
    IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
    Rata transfer
    10Mbps:14.880pps, 100Mbps:148.800pps
    Memorie Buffer
    128 Kb
    Conector date
    RJ-45: 10/100Mbps (cu autonegociere)
    Lungime de unda (nm)
    1310T/1550R
    1550T/1310R
    Conector fibra
    SC/PC: 100Mbps
    Cablu
    Cat.5 (distante pana la 100m)
    Fibra
    (S-M):8.3/125,8.7/125,9/125,100/125µm
    (Distante pana la 25, 40, 80 Km)
    Flow control mode
    IEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
    Tensiune alimentare
    AC:220V
    Temperatura de functionare
    0°C to 50°C
    Dimensiuni
    26(H) x 70(W) x 94(D) mm
    Greutate
    0.6 kg
    Certificari
    FCC Part 15 Class A & CE Mark

    Mediaconvertor MST 1202 CIS

    m1202

      Caracteristici
  • 2 porturi 10/100M RJ-45
  • 1 porturi 100Base-Fx, Single Mode (disponibil la comanda Multi Mode)
  • Optional: functie LFP (Link Fault Pass-through)
  • Alimentare de la un alimentator extern
  • La alegere conectori SC, ST sau LC pentru Single Mode
  • DIP Switch pentru configurare
  • Suporta pachete de date de pana la 1536 bytes
  • RoHS Compliance
  •   Specificatii tehnice
    Standard
    IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
    Rata transfer
    10Mbps:14.880pps, 100Mbps:148.800pps
    Memorie Buffer
    128 Kb
    Conectori
    RJ-45: 10/100Mbps (cu autonegociere)
    Conector fibra
    SC/PC: 100Mbps
    Cablu
    Cat.5 (distante pana la 100m)
    Fibra
    (S-M):8.3/125,8.7/125,9/125,100/125µm
    (Distante pana la 25, 40, 80 Km)
    Flow control mode
    IEEE 802.3x full-duplex flow control and back pressure flow control
    Tensiune alimentare
    AC:220V
    Temperatura de functionare
    0°C to 50°C
    Dimensiuni
    26(H) x 70(W) x 94(D) mm
    Greutate
    0.6 kg
    Certificari
    FCC Part 15 Class A & CE Mark